RSS Sklepów

Wydawnictwo Difin

Wydawnictwo Difin istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w publikacjach z zakresu zarządzania, rachunkowości, ekonomii oraz prawa i administracji. Naszą ofertę znakomicie uzupełniają publikacje z dziedziny psychologii, socjologii, HR, logistyki i spedycji, bezpieczeństwa oraz marketingu. Difin jest również wydawcą podręczników akademickich oraz podręczników skierowanych do szkół ponadgimnazjalnych do nauki przedmiotów zawodowych.

Atutem Wydawnictwa Difin jest rzetelna informacja poparta doświadczeniem autorów, znawców tematu, profesjonalistów z czołowych polskich uczelni oraz praktyków z renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Odpowiadając na bardzo duże zainteresowanie naszymi publikacjami, w listopadzie 2011 roku Wydawnictwo Difin uruchomiło stacjonarną księgarnię w prestiżowej lokalizacji – w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

http://ksiegarnia.difin.pl/

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 0 działających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 0 niedziałających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać regularnie porcje świeżych kodów rabatowych wprost do Twojej skrzynki pocztowej! [yks-mailchimp-list id="d91cbb7ad6" submit_text="Zapisz!"]