RSS Sklepów

Szkła.com

Dzięki programowi szkla.com można zarobić aż 6 groszy za każdego przekierowanego unikalnego uzytkownika (UV) oraz 6% od wartosci zakupów za pośrednictwem systemu TradeDoubler.

Oferujemy naszym Klientom soczewki kontaktowe renomowanych firm (Johnson&Johnson, Ciba Vision, Bausch & Lomb) oraz płyny pielęgnacyjne do soczewek w wyjątkowo niskiej cenie. W tradycyjnym systemie sprzedaży soczewek kontaktowych (salony optyczne, lekarze optycy) soczewki są droższe o około 40 proc. Filozofia naszego sklepu opiera się na założeniu, że poprzez zmniejszenie marży, dokonywaniu hurtowych zakupów bezpośrednio od producentów, utrzymaniu kompletności stanów magazynowych i zapewnieniu w pełni zautomatyzowanego systemu sprzedaży jesteśmy w stanie uczynić z soczewek realnie tanią alternatywę dla każdego posiadacza tradycyjnych okularów. Z drogiego produktu niszowego czynimy tani produkt globalny przy zachowaniu jego wszystkich właściwości. Dlaczego jesteśmy skuteczni? Odpowiedzią na to jest cena i przełamanie układu lobby optycznego, które w skuteczny sposób zawyżało dotychczas ceny soczewek.

Jesteśmy największym sklepem internetowym w branży soczewek kontaktowych. W dodatku działamy od wielu lat i potrafimy doskonale dopasować się do oczekiwań Klientów.

Spełniamy wszystkie wymagania, których oczekują od nas Klienci:

duży wybór soczewek,
niska cena,
szybka dostawa,
starannie zabezpieczona przesyłka,
możliwość śledzenia statusu zamówienia,
udział w programach lojalnościowych.
To wszystko pozwoliło nam w ciągu ostatniego roku zwielokrotnić obroty naszego sklepu i uczynić nas numerem 1. w tej branży w Polsce.

http://www.szkla.com/

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 0 działających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 0 niedziałających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać regularnie porcje świeżych kodów rabatowych wprost do Twojej skrzynki pocztowej! [yks-mailchimp-list id="d91cbb7ad6" submit_text="Zapisz!"]