RSS Sklepów

StenaLine

Stena Line jest wiodącym przewoźnikiem promowym na świecie. W Polsce operujemy na trasie Gdynia – Karlskrona, posiadamy 3 promy. Rocznie obroty całego koncernu przekraczają 4 mld złotych, a przewozy wynoszą ponad 17 mln pasażerów, 3 mln samochodów osobowych oraz 1,7 mln jednostek frachtowych. Z Polski do Szwecji co roku przewozimy blisko pół miliona pasażerów oraz prawie 70 tysięcy samochodów osobowych.

Stena Line jest postrzegana jako lider zarówno w sektorze przewozów pasażerskich, jak i towarowych. Chcemy być pierwszym wyborem klienta i szczycimy się tym, że zapewniamy sprawną, bezpieczną podróż, a także znakomity poziom usług na pokładach naszych promów. O sukcesie Stena Line zadecydowała nasza gotowość do spełniania potrzeb i oczekiwań klientów. Jesteśmy pewni, że nadal będziemy wypełniać naszą misję dzięki elastycznemu i prężnemu podejściu do świadczenia nowoczesnych usług.

Na naszą działalność w Polsce składają się dwa obszary – transport oraz turystyka. Celem naszej współpracy z Partnerami jest zwiększenie sprzedaży zarówno usług transportowych, jak i turystycznych.
Parę faktów o sprzedaży Stena Line przez Internet:
– nowatorski, rewolucyjny na rynku transportu morskiego system rezerwacyjny EFP, dający możliwość wyboru opcji cenowej, w tym najdroższej i najwygodniejszej taryfy Premium
– średnia cena rezerwacji w wysokości 100 zł
– ponad 40% rezerwacji dokonuje się przez Internet

http://www.stenaline.pl/

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 0 działających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 0 niedziałających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać regularnie porcje świeżych kodów rabatowych wprost do Twojej skrzynki pocztowej! [yks-mailchimp-list id="d91cbb7ad6" submit_text="Zapisz!"]