RSS Sklepów

Big Star

Big Star Limited to sieć ponad 260 sklepów w kraju i za granicą, która wciąż konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży na rynkach europejskich (min. w Niemczech, na Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Białorusi i w Libanie).

W 1990 Big Star pojawił się w Polsce, początkowo działał w ramach licencji, a w wyniku sukcesywnej rozbudowy sieci sprzedaży i zwiększania kapitału polskiego nastąpiło przejęcie firmy w 100% przez obecnych polskich udziałowców. W ciągu dziesięciolecia Big Star stał się jedną z najbardziej liczących się na rynku firm odzieżowych i najczęściej kupowaną marką jeansów wśród Polaków.
Firma poszerza również zakres działań marketingowych umacniając pozycję marki jako nowoczesnej, oferującej różnorodne modele jeansów i gór, dopasowanych do potrzeb różnych wiekiem, stylem życia czy gustem
odbiorców. Swoboda wybierania i łączenia dowolnych elementów kolekcji, modne wzornictwo w połączeniu z dobrą jakością oraz komfort noszenia, dające pewność siebie i swobodę w każdej sytuacji to podstawowe wartości, którymi kieruje się Big Star tworząc kolejne modele i zdobywając tym samym coraz liczniejsze grono lojalnych klientów.

Wg dotychczasowej opinii klientów, Big Star oferuje jedną z najlepszych na rynku ofert odzieży dla młodego i dynamicznego pokolenia !

http://action.metaffiliation.com/trk.php?mclic=P4958B563EE7111

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 10 działających kuponów

Big Star

Szeroki wybór spodni za 125 zł

lub za 70 zł w Outlecie!

Big Star

Zamów towar do dowolnego sklepu – dostawa gratis!

Big Star

Oferta Specjalna – Jeansy za 50 PLN!

Big Star

Pogłebiamy rabaty o 20%

Tylko do 16.08

Big Star

20% rabatu

od cen wyprzedażowych!

Big Star

Rosnące Rabaty – przy 2 szt: 10%

KOD RABATOWY

Big Star

Wyprzedaż – do 70%

Big Star

50%

taniej druga para spodni!

Big Star

Kod Rabatowy 10 PLN

przy zamówieniu za minimum 100PLN

Big Star

T-shirty od 39,99 PLN

Sprawdź - koszulki w niskich cenach czekają!

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 0 niedziałających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać regularnie porcje świeżych kodów rabatowych wprost do Twojej skrzynki pocztowej! [yks-mailchimp-list id="d91cbb7ad6" submit_text="Zapisz!"]